dětský regál a knihovna - domeček Dětská knihovna a regál Domeček bude ozdobou dětského pokoje. Dřevěný domeček je ideálním místem pro vystavení knih, uložení autíček, hraček a jiných drobností. Regálek do dětského pokoje v podobě patrového domečku se sedlovou střechou, okny a komínem, je krásným, kvalitní, funkčním a designovým kouskem dětského nábytku. Díky stabilní konstrukci a snadné přístupnosti umožní dětem být samostatné ve výběru pohádky na dobrou noc nebo hračky, se kterou si právě chtějí... Celý popis

Koupit za 2 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

dětský regál a knihovna - domeček
Dětská knihovna a regál Domeček bude ozdobou dětského pokoje. Dřevěný domeček je ideálním místem pro vystavení knih, uložení autíček, hraček a jiných drobností. Regálek do dětského pokoje v podobě patrového domečku se sedlovou střechou, okny a komínem, je krásným, kvalitní, funkčním a designovým kouskem dětského nábytku. Díky stabilní konstrukci a snadné přístupnosti umožní dětem být samostatné ve výběru pohádky na dobrou noc nebo hračky, se kterou si právě chtějí hrát. Regál vede děti k samostatnosti při hře i v úklidu. Děti se učí uklízet si knihy, hračky, udržovat pořádek ve svém království.
Pevná a stabilní knihovna (regál) Domeček je vyrobená z vysoce kvalitní březové překližky a její povrch je ošetřený transparentním lakem, vhodným a bezpečným pro děti. Samozřejmostí je dohladka obroušený povrch a zakulacené hrany.

Proč vybrat tuto knihovnu (regál):

Kvalitní výroba - dětská knihovna je vyrobená z vysoce kvalitní březové překližky.
Domeček - knihovna v podobě patrového domečku s okny nadchne svým designem nejen děti, ale i dospělé.
Neutrální barevné provedení - regálek v barvě přírodního dřeva snadno sladíte s ostatním vybavením dětském království, vhodný je pro holčičky i kluky.
Pevná a stabilní.
Bezpečná pro děti - povrch domečkové knihovny (regálu) je dohladka obroušený, hrany jsou zakulacené a k nátěru se používá transparentní lak, vhodný a bezpečný pro děti.
Široké využití - tento kousek dětského nábytku je knihovnou, regálem na hračky a může být i domečkem na hraní.
Možnost doplnit o domečkovou knihovnu - dětský regál domeček můžete doplnit oboustrannou knihovnou ve stejném designu.

Technické parametry:

Rozměry: cca 59 x 39 x 61 cm (výška x hloubka x šířka).
Rozměry balení: 63 x 44 x 7 cm.
Materiál: březová překližka o tloušťce 12 mm natřená transparentním lakem.
Barva: přírodní dřevo.
Hmotnost: 8,8 kg.
Údržba a čištění: V případě znečištění je možné dřevěnou knihovnu otřít vlhkým hadříkem.
Tip: Vhodným doplňkem k domečkovému regálu je oboustranná knihovna domeček ve stejném designu.
Upozornění: Dětský regál a knihovna je vyrobený z přírodního materiálu, který může mít odlišný odstín (barvu), než na fotografiích. Mohou se střídat tmavé a světlé odstíny (zejména na hranách).

Parametry

Výrobce BusyKids