Knihovna Vasagle Helv se stane nezbytnou ve Vaší domácnosti bez ohledu na to, jaký je styl Vašeho interiéru, ať už jde o venkovský styl, vintage, industriální nebo ošumělý šik, tato designová a moderní samostatně stojící knihovna skvěle doplní Váš interiér. Jedná se o odolnou knihovnu, která vydrží opravdu roky. Prémiová dřevotříska poskytuje vysokou nosnost. Dýhovaný povrch je odolný proti poškrábání a opotřebení, snadno se čistí. Uspokojte všechny své skladovací potřeby.

Koupit za 2 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších